Obroża dla psa przeciw pchłom

Obroża dla psa przeciw pchłom

17 lipca 2020 0 przez Administrator

Obroża dla psa przeciw pchłom – dlaczego warto sprawić taką swojemu pupilowi?

Obroża dla psa przeciw pchłom i kleszczom jest w stanie zapewnić Twojemu psu komfort oraz bezpieczeństwo – zapobiec nieprzyjemnym konsekwencjom ataku pasożytów i niebezpiecznym chorobom, które owady mogą przenosić. Obroże na pchły i kleszcze pomogą zabezpieczyć Twojego pupila przed niepożądanymi lokatorami, takimi jak pchły, kleszcze, komary, czy muchówki.

Obroża dla psa przeciw pchłom – jak działa?

Obroża dla psa przeciw pchłom to bardzo wygodne rozwiązanie, chroniące pupila przed inwazją pasożytów. Powinien zainwestować w nie każdy odpowiedzialny właściciel zwierzęcia.

Obroża dla psa przeciw pchłom

Taka obroża jest dla zwierzaka wygodna, ale również starcza na co najmniej kilka miesięcy i nie wymaga ponawiania aplikacji, o czym warto wspomnieć – to naprawdę proste i wygodne rozwiązanie, zapewniające bezpieczeństwo na długi czas, nie wymagające naszej dodatkowej ingerencji. Ten sposób poleca się przede wszystkim psom, które spędzają dużo czasu poza domem, na świeżym powietrzu.

Obroża dla psa przeciw pchłom – jak wybrać rozmiar?

Obroże należy oczywiście dobrać odpowiednio do wagi zwierzęcia. Dlaczego? Bo w zależności od jego wagi będzie zawierał różną ilość substancji czynnej. Jeśli kupimy obrożę dla niewielkiego pieska, na przykład yorka, a mamy owczarka niemieckiego, taka obroża dla psa przeciw pchłom nie ma szans działać prawidłowo. Zwróćmy więc uwagę na rozmiar, kiedy będziemy robić zakupy w sklepie zoologicznym, lub internetowym.