Kasacja samochodu — jak to wygląda

Kasacja samochodu — jak to wygląda

24 marca 2020 Wyłącz przez Administrator

Samochody towarzyszą nam w prawie każdej chwili naszego życia. Nawet dbając o nie z największą precyzją, czasami nie sposób jest uniknąć awarii lub zużycia się jakiejś części. Kiedy samochód odmawia posłuszeństwa, a jego kondycja uniemożliwia jego sprzedaż, jedynym rozwiązaniem pozostaje kasacja. Auto kasacja Warszawa przyjmuje wszystkie pojazdy jedno i dwuśladowe, których stan zmusza je, do odbycia złomowania. 

kasacja aut warszawa

Krok po kroku w stronę złomowania 

Oddanie samochodu do kasacji, równoznaczne jest z wyrejestrowaniem go. Niezbędne do tego, jest posiadanie: 

  1. dowodu rejestracyjnego
  2. umowy kupna-sprzedaży
  3. karty pojazdu (w przypadku zagubienia, właściciel napisać musi specjalne oświadczenie)
  4. tablic rejestracyjnych (jeśli zostały skradzione, po zgłoszeniu kradzieży na policję, należy pobrać zaświadczenie które potwierdzi zajście)

Po wstępnych formalnościach, właścicielowi wydaje się zaświadczenie, które oświadcza, że auto zostało przyjęte do kasacji. Auto kasacja Warszawa zastrzega sobie 30 dni, w trakcie których właściciel z unieważnionymi tablicami, dowodem rejestracyjnym i protokołem musi złożyć wniosek o wyrejestrowanie. 

kasacja pojazdów

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, skasujemy wszystko 

Auto kasacja Warszawa jest firmą, która posiada wszystkie potrzebne zezwolenia, które niezbędne są do prowadzenia takiej działalności. Nasi pracownicy służą Wam pomocą w każdej sprawie. Przyjmuje wszystkie pojazdy, nawet ciężarowe i wielkogabarytowe. Zajmujemy się kasacją aut po wypadkach, starych, nie w pełni sprawnych i porzuconych.  
Przeczytaj więcej na kasacjasamochodow.pl