Kamper wypożyczalnia – dla kogo to rozwiązanie?

Kamper wypożyczalnia – dla kogo to rozwiązanie?

23 czerwca 2020 0 przez Administrator

Planujesz właśnie wakacje? Rozwiązaniem, na które warto zwrócić w tym roku uwagę, jest kamper wypożyczalnia. To wspaniałe i komfortowe rozwiązanie, które będzie ciekawą alternatywą dla wyjazdów do hoteli. Jeśli zdecydujesz się na wakacje w kamperze, możesz doświadczyć wielu nowych, fascynujących przeżyć, o których nawet nie pomyślisz rezerwując kolejny pobyt w hotelu. 

Kamper wypożyczalnia zapewni Ci przede wszystkim niezależność – możesz podróżować gdzie chcesz, spędzić czas wyłącznie osobami, z którymi masz ochotę go spędzić. Nie będą denerwować się głośni hotelowi goście zza ściany.

kamper wypożyczalnia

Nawet jeśli lubisz zorganizowane wakacje i zatrzymywanie się w hotelach czy pensjonatach – warto czasem spróbować czegoś nowego. Wyjazd pod namiot może wydawać się czymś zbyt radykalnym, ale kamper wypożyczalnia to rozwiązanie idealne. Wysoki poziom komfortu i poczucie niezależności.

Kamper wypożyczalnia – jakie są ceny?

Aby spędzić wakacje w kamperze, nie musisz go kupować. Wystarczy, że udasz się do miejsca takiego jak kamper wypożyczalnia. Opłata za wypożyczenie pojazdu waha się od czterystu do sześciuset pięćdziesięciu złotych w zależności od sezonu. Przy wypożyczeniu na dłużej niż dwa tygodnie można skorzystać z atrakcyjnego rabatu.

Wyposażenie kampera

Kamper wypożyczalnia zapewnia kampery doskonale wyposażone. W pojeździe znajdują się łóżka, stół z krzesłami, prysznic, toaleta, kuchenka – wszystko co potrzebne, aby komfortowo funkcjonować na wakacjach. W środku są też wszystkie niezbędne garnki, patelnie, sztućce, ekspres do kawy, a nawet grill.