Płyta falista z włóknocementu

Płyta falista z włóknocementu

28 września 2020 0 przez Administrator

Oferta płyta falista z włóknocementu to najlepszy wybór dla pokryć dachowych, wykończeniowych i elewacyjnych. Znajdziesz tam idealne rozwiązania do domów jednorodzinnych, budynków użyteczności publicznej lub gospodarstw rolnych, nieważne czy konstruujesz nową budowlę, czy chcesz wymienić stary dach.

Nawet dla najbardziej wymagających

Wysoka jakość produkcji i ekologiczny skład sprawiają, że płyta falista z włóknocementu jest idealna do realizacji pokryć budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej. Klasyczna stylistyka każdemy przypadnie do gustu, a na dodatek świetnie nada się do modernizacji starszych budowli. Ich formy, kształty i profile pasują do nich nie tylko pod względem estetyki, ale również łatwości wymiany. Bardzo dobrze wypada również przy remoncie starych, azbestowych dachów. W odróżnieniu od nich jest wykonana z przyjaznych dla środowiska i zdrowia ludzi materiałów, ale równocześnie wygląda ich względem prawie identycznie. Doskonale nadaje się też do budynków gospodarczych, gdyż powinny być trwałe i funkcjonalne, a płyta falista z włóknocementu to gwarancja użycia właściwych materiałów i zastosowania sprawdzonych rozwiązań. Sprawdzi się ona na pokryciach kurników, stajni, magazynów zboża i innych budynków gospodarczych dzięki naturalnym właściwościom włókno-cementu, które pozwalają na utworzenie stosownego mikroklimatu i odpowiednie składowanie płodów rolnych oraz hodowle zwierząt.

Zapewnij sobie najwyższą jakość        

Każdy pragnący rozwiązania o wysokiej jakości i estetyce, wykonanego z materiałów ekologicznych powinien wybrać płyta falista z włóknocementu. Nawiązując do klasycznej dachówki sprawia, że jest uniwersalnym rozwiązaniem do budowli w różnych stylach, a jej właściwości spełnią każde oczekiwania.