Wymiana szyby samsung

Wymiana szyby samsung

9 kwietnia 2021 0 przez Administrator

Kiedy powstała firma samsung?

Jest to jedna z największych koreański firm – grup biznesowych, która zrzesza przedsiębiorstwa produkcyjne i usługowe. Firma ta została założona w roku 1983 przez Lee Byung-Chula. Początkowo zajmowała się eksportem, jednakże niedługo później rozszerzyła swoją działalność. Firma wymiana szyby samsung w latach sześćdziesiątych dwudziestego wieku zajęła się przemysłem elektronicznym. Po śmierci założyciela Lee Byung-Chula, firma wymiana szyby samsung została podzielona na cztery grupy biznesowe – Grupa wymiana szyby samsung, Schinsagae, CJ Group oraz Hansol.
Grupa wymiana szyby samsung obecnie zatrudnia ponad czterysta tysięcy pracowników na całym świecie w różnych gałęziach działalności wymiana szyby samsung. Niestety po azjatyckim kryzysie finansowym grupa wymiana szyby samsung podzieliła się. Poszczególne działy stały się osobnymi spółkami, które podlegają pod główną Grupę wymiana szyby samsung. Największą częścią tego przedsiębiorstwa jest Samsung Electronics, która znajduje się na liście dziesięciu najlepszych marek świata.

wymiana szyby samsung

Samsung Galaxy

 

Samsung Galaxy jest to seria urządzeń wypuszczona przez Samsung Electronics. Pierwszy model ujrzał światło dzienne w 2009 roku. Obok urządzeń seri “Wave” i “Omnia” jest trzecim flagowym modelem koreańskiej firmy. Następnymi modelami z serii były Samsung Galaxy S III oraz Samsung Galaxy Note II. Obecnie najnowszym modelem jest Samsung Galaxy S20, a także jego wersja Plus. Telefony zachwycają swoją funkcjonalnością miliony osób na całym świecie. Sprawdź ofertę tutaj https://screenlab.pl/kategoria-produktu/wybierz-usluge/wymiana-zbitej-szybki/samsung-wymiana-zbitej-szybki/