Koszula do kangurowania i porodu

28 kwietnia 2021 0 przez Administrator

Poród i pierwsze chwile z dzieckiem na zawsze pozostają w pamięci matki. Ważne, aby odpowiednio się do nich przygotować. W atmosferze wyczekiwania, warto pamiętać, jak istotna jest odpowiednia koszula do kangurowania.

Koszula do kangurowania i porodu musi być wygodna

Nie ulega wątpliwości, że koszula do kangurowania i porodu musi zapewnić wygodę i swobodę ruchów. Najlepiej, by była ona wystarczająco luźna i krótka, aby nie przeszkadzać rodzącej ani położnym.

Koszula do kangurowania i porodu

Odpowiedni materiał

Istotne jest także, aby koszula do kangurowania i porodu była wykonana z wysokiej jakości materiału. Musi on być miękki i przyjazny dla skóry. Zarówno młoda matka, jak i noworodek, mają bardzo wrażliwą skórę, którą łatwo podrażnić. Dlatego też, w tych wyjątkowych chwilach, warto być ubraną w odpowiedni materiał.

Koszula do kangurowania i porodu może być ładna

Chociaż w chwili porodu i kangurowania emocje są zazwyczaj tak duże, że wygląd schodzi na dalszy plan, nie oznacza to, że trzeba całkowicie go zignorować. Koszula do kangurowania i porodu może być ładna. Obecnie na rynku dostępne są one we wszystkich kolorach i wzorach, z różnymi nadrukami. Daje to przyszłej mamie naprawdę duży wybór i pozwala wybrać idealną na tą ważną okazję.

Koszula do kangurowania i porodu a karmienie piersią

Koszula do kangurowania i porodu może się przydać także po powrocie ze szpitala. Większość modeli umożliwia swobodne karmienie piersią, dzięki czemu młoda mama może używać jej podczas opieki nad dzieckiem w domu. Zobacz https://eplusbaby.pl/c1358-bielizna-koszule-noce