Doradca leasingowy warszawa

Doradca leasingowy warszawa

11 maja 2021 0 przez Administrator

Czym jest leasing?

Lesing to jeden z umownych stosunków cywilnoprawnych. Polega on na tym, że jedna ze stron takiego kontraktu (nazywana finansującymi) przekazuje w ręce drugiej osoby (nazywanej korzystającym) prawo do użytkowania danej rzeczy w okresie, który dokładnie został uzgodniony w umowie. W zamian finansujący otrzymuje raty leasingowe, czyli ustalone wcześniej ratalne opłaty za najem i dzierżawienie konkretnego dobra.

 

Doradca leasingowy warszawa

 

Kim jest doradca leasingowy?

 

Doradca leasingowy to osoba, której zadaniem jest pozyskiwanie nowych klientów oraz dobór pod nich najbardziej korzystnego leasingu i odpowiedniej umowy (pod ich możliwości), która aktualnie dostępna jest na rynku. Doradca leasingowy Warszawa współpracuje z różnymi firmami w kwestiach doradztwa leasingowego i doboru najkorzystniej umowy dla swojego klienta. Jest odpowiedzialny za warunki współpracy oraz odpowiada przed swoim zleceniodawcą za osiągnięcie konkretnego i z góry przewidzianego zysku.

 

 

Kiedy warto zasięgnąć rady doradca leasingowy?

 

Mając własną firmę często możemy myśleć nad umową leasingową, ale może nam brakować odwagi do podjęcia takiej decyzji. Często nie jesteśmy pewni czy zrobimy to dobrze i czy w ogóle samodzielnie to zrobimy. Doradca leasingowy poprowadzi nas, odpowie na wszystkie pojawiające się pytania i wątpliwości oraz wskaże najlepsze warunki współpracy i odnajdzie najbardziej korzystnego dla nas korzystającego. Warto zasięgnąć pomocy doradca leasingowy warszawa, gdy tylko myślimy o skorzystaniu z leasingu. Więcej: https://consulter.pl/leasing/