Nici liftingujące opole

14 lipca 2021 1 przez Administrator

Co można uzyskać dzięki niciom?

Nici liftingujące opole to świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcą odmłodzić swoją twarz bez ingerencji skalpela. Dzięki nici liftingujące opole można uzyskać spektakularnie wyglądające odmłodzenie cery. Efekt po użyciu nici liftingujące opole może utrzymywać się nawet do 12 lat. Do przeprowadzenia tego zabiegu nie jest konieczne zastosowanie narkozy. Kolejną zaletą tego zabiegu jest fakt, iż nie pozostawia on po sobie blizn. Wiele osób na pewno też ucieszy fakt, że po zastosowaniu nici liftingujące opole bóle są o wiele mniejsze niż po innych tego typu zabiegach. Ostatnią z wielu zalet jest oczywiście czas rekonwalescencji, który także jest krótki.

Nici liftingujące opole

Jak to wygląda i kto może się poddać zabiegowi?

Nici liftingujące opole to dobry wybór dla osób już od 35 roku życia. Tak długi okres utrzymania się efektu zawdzięczamy mikrowupystom, które powodują uniesienie tkanek. Nici liftingujące opole pomagają między innymi na opadające powieki, bruzdy nosowe i wargowe, pomaga w uniesieniu podbródka, jest jedynym skutecznym liftem szyi. Dzięki temu wszystkiemu nici liftingujące opole po prostu pomaga utrzymać młodzieńczy kształt twarzy. Kolejną zaletą jest to, iż nie są traktowane jak ciało obce, dzięki czemu nie powoduje alergii.

Czy jest to bezpieczny zabieg?

Po długoletniej obserwacji specjaliści stwierdzają, że jest to całkowicie bezpieczny zabieg. Nie ma żadnych skutków ubocznych nawet po dłuższym okresie po zabiegu. Gdyby jednak stało się coś po zabiegu takie nici można wyciągnąć bezinwazyjnie i bezpiecznie dla pacjenta. Jeśli zabieg jest przeprowadzony w wysoko sterylnych warunkach, pacjent jest całkowicie bezpieczny.

Przeczytaj więcej na: https://wiecznie-mlodzi.pl/lifting-twarzy-nici-liftingujace/