Samochodziki jeździki dla dzieci

Samochodziki jeździki dla dzieci

15 listopada 2021 0 przez Administrator

Szukasz idealnego prezentu dla dziecka? Jednym z najlepszych rozwiązań jest samochodzik jeździk, bowiem oferuje wiele możliwości. Począwszy od edukacji, przez zabawę, aż po aktywne spędzanie czasu z opiekunem. W niniejszym artykule przedstawimy, dlaczego samochodziki jeździki dla dzieci to doskonały wybór.

Samochodziki jeździki dla dzieci — charakterystyka zabawki

Dzięki samochodziki jeździki dla dzieci maluch może bawić się za kierownicą pojazdu bez twojej obawy o jego bezpieczeństwo. Dzięki rączce możesz przejąć kontrolę nad autkiem i zabrać pociechę na długą przejażdżkę. Jeździk przeznaczony jest dla dzieci powyżej pierwszego roku życia. Idealny zarówno w domu, jak i na zewnątrz.
Kierownica auta świeci, gra melodyjki i trąbi. Po zdemontowaniu barierek dziecko może samodzielnie poruszać się na jeździku, a po ich montażu zabezpieczają go przed wypadnięciem lub upadkiem. Podobnie jest z podnóżkiem, po jego demontażu kierowca może się samodzielnie odpychać się nogami i napędzać samochodziki jeździki dla dzieci. Koła są plastikowe, ale dostatecznie miękkie, aby poruszać się po twardej nawierzchni oraz aby nie rysować podłogi.
Dopuszczalne obciążenie wynosi 30kg.

samochodziki jeździki dla dzieci

Samochodziki jeździki dla dzieci posiadają przednie i tylne zabezpieczenie chroniące się przed przewróceniem się pojazdu. Pod siedzeniem znajduje się wygodny schowek. Autko jest wzorowane na prawdziwych samochodach jak np. mercedes gle, range rover czy audi q7. Produkt potwierdzony i cieszący się dobrą opinią rodziców.

Jak wygląda dostawa zabawki?

Po zamówieniu paczki zostanie ona wysłana zgodnie z czasem podanym przez producenta, najczęściej w przeciągu maksymalnie 7 dni roboczych. Opakowanie ma zazwyczaj wymiary 63x42x50 cm. W pudełku znajdziesz baterie, instrukcję obsługi oraz pojazd. Zestaw wymaga samodzielnego montażu po rozpakowaniu.

Zamów na https://e-sale.com.pl/Jezdziki-c918!