Srebrny motyl z bursztynem

Srebrny motyl z bursztynem

3 grudnia 2021 1 przez Administrator

Naturalny skarb Morza Bałtyckiego

Rozmaita biżuteria inspirowana naturą, w tym srebrny motyl z bursztynem czy wisiorek z drzewkiem szczęścia to hit ostatnich lat. Bursztyn fascynuje producentów wyrobów jubilerskich na całym świecie i jest wykorzystywany jako uzupełnienie srebrnych lub złotych broszek, kolczyków, naszyjników czy bransoletek. Motywem przewodnim takiej biżuterii coraz częściej staje się przyroda.

Złota ważka czy srebrny motyl z bursztynem?

Wspomniane zawieszki to unikatowa ozdoba dla każdej sympatyczki natury. Kontrastujące ze „skarbem Bałtyku” srebro, pozwala na wydobycie z niego ciepłego złotego odcienia. Bursztyn połączony nie tylko ze srebrem czy złotem, ale również z diamentami, innymi materiałami szlachetnymi, drewnem, szkłem oraz kamieniami to nietypowy towarzysz codziennych outfitów kobiecych. Oprócz klasycznych projektów, na rynku znajdziemy wiele niezwykłych błyskotek o przeróżnych kształtach (często zwierzęcych, np. złoty chrabąszcz, diamentowy wąż czy srebrny motyl z bursztynem), które skradły serca płci pięknej.

Srebrny motyl z bursztynem

Dopełnij swój codzienny look

Każda stylizacja zyska na oryginalności kiedy dobierzemy do niej odpowiednią biżuterię! Nieważne czy będzie to srebrny motyl z bursztynem, bransoletka z motywem kwiatowym oplatająca nadgarstek lub duże złote kolczyki. Każdy z tych dodatków zrobi furorę, a nasz outfit będzie przyciągał wzrok innych.

Nie masz pomysłu na prezent?

Czy to urodziny, święta, a może bez okazji, biżuteria z bursztynem jest znakomitą propozycją na upominek dla każdej damy. Wygląda unikatowo, jest wyjątkowym uzupełnieniem stylizacji, a także posiada właściwości zdrowotne. Noszenie takiej biżuterii poleca się osobom cierpiącym na bóle szyi, głowy i stawów. Niczego więcej nie potrzebujemy, prezent gotowy!

Zobacz ofertę srebrnych motyli z bursztynem na: https://srebro-art.eu/broszka-motyl-trikolor-srebro-z-bursztynem-p-263.html