System przesuwny chowany w ścianę

21 lipca 2022 Wyłącz przez Administrator

Mieszkanie w małym metrażu może okazać się okazją do wykorzystania rozwiązań bazujących na logistyce. Brzmi to skomplikowanie, ale firmy produkujące meble, drzwi i dodatki pomyślały o tym, aby ich klient mógł zaoszczędzić przestrzeń. Funkcjonalne rozwiązania zostały pokochane przez właścicieli mniejszych mieszkań, ale też tych, którzy lubią minimalizm i prostotę. Przykładem są przestronne, wielofunkcyjne szafy czy system przesuwny chowany w ścianę.

System przesuwny chowany w ścianę

Zaoszczędź nie tylko pieniądze

System przesuwny chowany w ścianę to sprytne rozwiązanie, które pozwoli zaoszczędzić miejsce w mieszkaniu. Zyskane metry mogą posłużyć jako lokalizacja nowej szafki, półki lub fotela. Logistyczne rozwiązania takie jak system przesuwny chowany w ścianę to idealny sposób, aby właściciele małych mieszkań czuli się swobodnie i przestronnie w swoich czterech ścianach. Ponadto także praktyczne meble umożliwiają na zaoszczędzenie przestrzeni. Innowacyjne rozwiązania podbijają serca nie tylko mieszkańców bloków, ale też architektów, dla których zwiększenie przestrzeni to wyzwanie.

Koniec z uderzaniem drzwiami

Otwieranie drzwi rozwieranych to często przyczyna uderzeń, otarć i siniaków. Nigdy nie można być całkowicie pewnym, że ktoś nie stoi po drugiej stronie na drodze otwierania drzwi. System przesuwny chowany w ścianę pozwala na uniknięcie takich przykrych sytuacji, niwelując w ten sposób ryzyko skaleczeń i nieporozumień. To tylko jedna z licznych zalet takiego produktu. Co więcej, jest on praktyczny, estetyczny oraz pozwala zaoszczędzić miejsce w ciasnym mieszkaniu lub pomieszczeniu.

Dowiedz się więcej: https://erkado.pl/rozwiazania/systemy-przesuwne/